Staff

Principal Betty McNeill
   

Associate Principals

Daniel Del Casale

Patricia Ratto

   
   
Manager Corporate Services              Ann-Marie Mutter
   
   

School Officers

Cecilia Tascon

Carolina de Brey

Bronwyn Godfrey

   
   

Kindergarten 

Jodie Blackwood

Anna Hocken

Lucille Robertson

Meaghan Teasdale

   
   

Pre-Primary

Melanie Finlay-Collins

Shelley Griffiths

Jo Kalmund

Chelsea MacRae

Jane O'Dwyer

Emma Rothwell

Heather Swanson

   
   

Year 1

Patricia Burfoot

Anthony Dean

Melanie Finlay-Collins

Helen Van Blommestein

   
   

Year 2

Helen Davis

Paula Dove

Katie Masters

Gillian Sorgiovanni

   
   

Year 3

James Bland

Merrin Campbell

Lachlan Paton

Michelle Roberts 

   
   

Year 4

Catherine Burns

Amanda Dunlevy

Elise Gillespie

Brad Raymond 

Natalie Turner

Clairly Williamson

   
   

Year 5

Amanda Dunlevy

Hayley Elliman

Elise Gillespie

Leanne Harrison

Andrew McNamara

   
   

Year 6

Emidio Boto

Adrian Eaton

Leanne Harrison

Abi Temby

   

Support Teachers

Liz Warrand (LSC)

Jane Nolan (LSC)

   

Specialist Teachers

Emma Bibra (Music/Science)

Angela Delury (Music)

Jillian Gilbertson (Drama)

Tara Lalor (Science)

Glenn McIntosh (PE)

Liz Molony (Auslan)

 

 

Special Needs Education Assistants            

& Education Assistants

Annie Allan            Louise Hewings      Mary Jane Otto  

Franca Beres         Amanda Johns       Jodi Redman

Fiona Butler           Leena Joshi            Tania Sewell

Rose Casey           Nel Kenworthy        Daiva Siebert    

Jodie Chipper         Jiyoon Kim             Julie Wall

Sue Cooke             Tanya Lewington    Jenni Webster      

Brooke Dysart        Sam Liddelow         Jacinta Zalmstra           

Tanya Gore             Sharon McVey                                 

Lenah Green           Alyce Matulovich           

Gaye Hardaker       Sue Moore

 

 

School Psychologist

Kylie Mathieson

 

 

Chaplain

Samantha Wilson
   
   

Library Staff

Danielle Casserly

   

Gardener

Tony Morgillo

   

Cleaners 

Estela Canicais

Donnelle Cuff (Cleaner in Charge)

Rosa De Freitas

Anjerani Tobisha